Skóry samochodowe

Skóry samochodowe

Skóry samochodwe

Nasza firma oferuje skóry tapicerskie samochodowe w 58 kolorach do poszczególnych marek samochodów 
tj.: MERCEDES, PORSCHE, HONDA, VOLVO i innych. 

W ofercie posiadamy również skórę perforowaną w dwóch rodzajach we wszystkich proponowanych kolorach, a także wypraski perforowane do samochodów np. typu Mercedes Pagoda.

Skóry te są uszlachetnione specjalnym impregnatem odpornym na działanie promieni słonecznych, deszczu, potu, a także ścieranie. Specjalistyczna wyprawa skór samochodowych sprawia, że produkt ten jest szeroko stosowany w tapicerstwie samochodowym ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość oraz wysokie walory estetyczne. Bogata gama kolorystyczna, a także różnorodność faktur jakie zostały zastosowane w kształtowaniu lica skóry, umożliwiają stworzenie niepowtarzalnego wnętrza w aucie. 

Tradycyjna sztuka tapicerska w połączeniu z profesjonalną skórą samochodową jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagające gusta.
 

Skóry luksusowe

Wysokiej klasy skóry marki Connolly mają zastosowanie w luksusowej tapicerce łodzi motorowych, jachtach oraz samolotach. Szeroka paleta 24 barw pozwala na stworzenie wyjątkowych wnętrz o wysokim standardzie użytkowym i estetycznym. Tapicerki wykonane w skórze Connolly tworzą wyszukany efekt dyskretnej elegancji.

skontaktuj się z nami
Skóry samochodowe - kolorystyka
zobacz wszystkie sprawdź dostępność
Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Hurtownia Skór Galanteryjnych "MARWAL" S.C.
Maria i Waldemar Keister

godziny pracy: od 10.00 do 18.00
ul. Długa 53,
85-034 Bydgoszcz

tel./fax (052) 322 76 21
kom. 603 499 777

email: marwal@marwal.pl

przejdź do sklepu
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.