Skóry samochodowe

Skóry samochodowe

Skóry samochodowe

Nasza firma oferuje skóry tapicerskie do najbardziej prestiżowych i znanych marek samochodowych tj.: MERCEDES, PORSCHE, HONDA, VOLVO i innych..

Paleta barw oferowanych państwu sięga aż 58 różnych i luksusowych kolorów. Taka możliwość nadaje nam poszerzania naszych usług oraz zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Na rynku można znaleźć wiele produktów nieznanego pochodzenia. Skóra tapicerska jak i skóra obiciowa jest bardzo powszechnym produktem dlatego, w naszej hurtowni klient na pewno znajdzie odpowiednie, wytrzymałe obicie, która posłuży na wiele lat.

W ofercie posiadamy również skórę perforowaną , w dwóch rodzajach . Skóra samochodowa jest również oddychająca oraz odporna na wszelakie uszkodzenia czy pęknięcia. Wysokie czy niskie temperatury nie zaszkodzą trwałości skóry czy samej teksturze. Wypraski perforowane do samochodów np. typu Mercedes Pagoda świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. Skóry luksusowe poza szeroką gamą kolorystyczną są naturalne.

Skóry luksusowe

Wysokiej klasy skóry marki Connolly mają zastosowanie w luksusowej tapicerce łodzi motorowych, jachtach oraz samolotach. Szeroka paleta 24 barw pozwala na stworzenie wyjątkowych wnętrz o wysokim standardzie użytkowym i estetycznym. Tapicerki wykonane w skórze Connolly tworzą wyszukany efekt dyskretnej elegancji.


 

skontaktuj się z nami
Skóry samochodowe - kolorystyka
zobacz wszystkie sprawdź dostępność
Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Hurtownia Skór  "MARWAL" S.C.
Grażyna Rusak,Paweł Rusak

godziny pracy: od 8:00 do 16:00
poniedziałek-piątek
ul. Goździkowa 4
86-031 Osielsko

kom. 603 499 777

email: marwal@marwal.pl

przejdź do sklepu
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.